VB Leasing pokonany - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Dziś jest: wtorek, 30.04.2024 | Imieniny obchodzą: Marian, Katarzyna, Jakub

« powrótVB Leasing pokonany

VB Leasing pokonany

28.03.2009 23:19 - Admin Wygraną w Siechnicach zakończyła się dla nas XXV kolejka rozgrywek. Mecz miał różne oblicza . W pierwszej kwarcie rozpoczęliśmy dobrze doprowadzając do 12 pkt. prowadzenia w 8 minucie,jednak w miarę upływy czasu w naszej grze zaczęło pojawiać się sporo niedokładności i brak konsekwencji w grze obronnej.Uskrzydliło to gospodarzy, którzy w końcówce drugiej kwarty zdołali zniwelować stratę do 1 pkt.Do trzeciej kwarty nasz zespół przystąpił już bardziej skoncentrowany i zaczął systematycznie budować przewagę,która na koniec kwarty osiągnęła 15 pkt.Ostatnia cześć meczu to ponownie spora zmienność naszej dyspozycji ,często świetna szybka gra w ataku była przeplatana brakiem konsekwentnej obrony.Oczywiście wygrana cieszy ,ale trzeba przyznać ,że zespół VB nie był najtrudniejszym przeciwnikiem i nie wymuszał na naszym zespole gry na najwyższych obrotach, jednak mając w perspektywie mecz z Open Basketem trudno przewidywać ,że bez silnej koncentracji uda nam się go równie łatwo wygrać.
VB Leasing Siechnice -Doral Zetkama Nysa Kłodzko 72-93 (15:21,27:22,11:25,11:25)
Punkty zdobywali:Lipiński 9,Ulrich 2,Bawolski 3(1),Jakóbczyk 25,Radwański 9(1),Stochmiałek 12,Sterenga 16,Dżwilewski 2,Kaczmarek 15,
Dla VB Leasing:Kuciemba 19,Bartkowiak 11,Mielczarek 11,Osfald 11,Zachorski 10,Mańkowski 4,Kabat 2,Bartnicki 2,Cielma 2.
Pozostałe wyniki kolejki:

OSSM PZKosz Wrocław - AZS Politechnika Opole 69:83 (16:25, 22:10, 15:24, 16:24)
AZS Radex Szczecin - Tarnovia Tarnowo Podgórne 90:83 (18:23, 30:22, 16:16, 26:22)
Open Basket Pleszew - Śląsk Wrocław 85:71 (25:11, 17:16, 24:29, 19:15)